„Szczęście to zdolność wykorzystania tego, co zostało Ci dane."

Milton Erikson

Udzielam konsultacji online, telefonicznych lub za pośrednictwem e-mail. W przypadku gdy nie ma możliwości skorzystania z pomocy psychologicznej w gabinecie, ze względu na przykład na odległość, trudności w znalezieniu odpowiedniej pomocy w miejscu zamieszkania,  można skorzystać z pomocy online.

W przypadku  konsultacji online ( Skype, WhatsApp), telefonicznych wizytę można zarejestrować telefonicznie, przez kalendarz wizyt lub za pośrednictwem adresu e-mail: rejestracja@pracownia-start.pl. Termin konsultacji można ustalić indywidualnie, od poniedziałku do soboty.

Identyfikator Skype: pracownia.psychologiczna.start

https://join.skype.com/invite/ksoq372JfrcI

W przypadku konsultacji e-mail proszę pytania kierować na adres psycholog.online@pracownia-start.pl. Odpowiedzi są przesyłane w przeciągu 24 godzin od przesłania zapytania. W przypadku dni wolnych lub niedziel, odpowiedź przesyłana jest w kolejnym dniu roboczym. W zapytaniu proszę opisać jak najdokładniej w miarę możliwości zakres, temat pomocy.


Konsultacja online za pośrednictwem komunikatora Skype,  konsultacji telefonicznej: Przelewu na konto należy dokonać przed konsultacją, po ustaleniu terminu spotkania. Konsultacja e-mail: Płatności należy dokonać po ustaleniu zakresu pomocy.

Konto: Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka, Bank Millennium S.A., nr konta: PL  19 1160 2202 0000 0003 9279 9925